"Megapatičky" - ano nebo ne?

From: <davecz007 (zavinac) seznam.cz>
Date: Thu, 26 Apr 2007 17:22:59 +0200 (CEST)
Zdravím,

částečně v návaznosti na téma "linkfarma", které se tu řeší, bych se chtěl zeptat, jaký máte názor na masivní prolinkování tématicky nesouvisejících webů, které je často vidět na českých e-shopech (jako příklad může být web www . nettravel . cz - v jejich patičce jsem napočítal přes 40 vyměměných odkazů).

Na Seznam tato technika (v současné době) evidentně platí a pomáhá takovým webům na vyšší místa. Máme několik novějších webů, se kterými se nám na Seznam nedaří dostat. Naší snahou bylo měnit odkazy hlavně s obsahově podobnými weby, ale protože se na Seznamu téměř nic neprojevilo, zvažujeme výše zmíněný přístup. (Na Googlu jsou stejné weby na prvních místech 
na velmi konkurenční slova - podle nás díky stáří domény a relevantním odkazům)

Mám 2 dotazy k diskusi:

1. Myslíte si, že Seznam s "topicrankem" umí pracovat, nebo byste doporučili nějaký typ megapatičky? Jaké máte zkušenosti? (nejlepší by byla odpověď Yuhůa :)

2. Problém je možná jen v nízkém stáří stránek - cca 3 měsíce (i když jsou puštěny na starší doméně). Seznam se nám zdá v poslední době velmi líný - vyplatí se ještě čekat nebo byste doporučili zkusit "megapatičku"?

Díky za názory,
dave
Received on 26. 04. 2007, 17:22 CEST

This archive was generated by hypermail 2.2.0 : 26. 04. 2007, 17:23 CEST